Anastasia Reshetova…

2014 yılında Rusya’da güzellik yarışmasına katılan ve ikinci seçilen 20 yaşındaki Anastasia Reshetova, ortaokul ve lise yıllarında “çok uzun boylu” ve “çıkık çeneli” olduğu için yaşıtları tarafından alay konusu olduğunu belirtti.Ülkesini Avrupa Güzellik Yarışması’nda da temsil eden genç kadın, sözlü sataşmaların bazen fiziksel şiddete de uzandığını söyledi.

Anastasia Reshetova “Bir keresinde hatırlıyorum, fiziksel şiddete uğramıştım ve yüzüm çizik içinde kalmıştı. Eve gidip fondötenle bu izleri kapattım. Olup biten hakkında da kimseye bir şey söylemedim” dedi.Alay konusu olduğunu ailesinden bile gizlediğini söyleyen Anastasia Reshetova, “Çünkü küçük düşürüldüğüme inanıyordum ve bunu kimseye söyleyemezdim” dedi.

Annesi ve babası küçük yaşta ayrılan Anastasia Reshetova, 17 yaşına kadar babasıyla birlikte yaşamış. Sonra da “Yeter artık” deyip baba evini terk etmiş.

lk dönemlerde erkek arkadaşının kendisine yardım ettiğini anlatan Anastasia Reshetova, katıldığı güzellik yarışmasından sonra hayatının değiştiğini anlattı.

GAZETEVATAN

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: