Arabanızın Çalınmasını Önlemek Için En Kolay Kesin Yöntem…

Arabanızın Çalınmasını Önlemek Için En Kolay Kesin Yöntem…

Aracınızı Araba Hırsızları Için Daha Az Çekici Hale Getirmek Ister Misiniz?

Arabanız bir arzu objesidir. Bunu söylemeye bile gerek yok – başka neden almış olasınız ki? Fakat asıl problem bu yalnızca sizin için bir arzu objesi değildir. İster arabanın kendisi olsun isterse içerisindeki değerli eşyalar, arabanız her zamanki gibi hırsızlar için bir hedef.

Ulusal İstatistik Bürosuna göre, en az 30,000 soruşturulmamış olanla birlikte,  2016 yılında motorlu taşıt hırsızlık olayları ile ilgili neredeyse 358,000 bildirimde bulunulmuştur. Ve araba hırsızları, işledikleri suçun yanlarına kalması için yeni yollar bulmaya devam ediyor, buna son zamanlardaki “arakla ve park et” trendi de dahil, ve bu yakın zamanda çözüme kavuşacak bir sorun değil.

“Ama benim arabamın alarmı ve motor kilidi var” diyebilirsiniz. “Bu beni korur.” Aslında, koruyamaz. Modern güvenlik sistemlerinin önemli caydırıcılar olduğu bir gerçek. Fakat bu yeterli değil, arabanızın uzaktan kumandasında bir düğmeye basarak uzaklaşmaktan başka arabanızı güvende tutmak için yapabileceğiniz çok daha şey var.

Her Bütçeye Uygun Yeni Takip Yöntemleri

Otomobil sigortası uzmanları, aracınızı güvende tutmanın en iyi yolunun üzerine bir takip cihazı yerleştirmek ve araçta alarm olduğunu gösteren bir çıkartma yapıştırmak olduğunu kabul eder. Ayrıca, içeriyi düzenli, aracı kilitli, pencereleri kapalı ve her şeyi gözden uzak tutmalısınız.

Neyse ki banka soymaya gerek kalmadan aracınızı takip etmek düşündüğünüzden daha kolay.

Bağımsız GPS ve radyo triangülasyon birimleri yüzlerce dolara mal olabilir. Ve buna kurulum ve (sıklıkla yüklü miktarda) aktivasyon ve seçtiğiniz servise göre ilgili aylık ücretler dahil değil. Çoğumuz için bu çok fazla. İyi haber şı; hayatın büyük sorunlarından bazıları teknoloji sayesinde ortadan kalkıyor.

Artık, akıllı telefonunuz sayesinde, yalnızca 30€ karşılığında kendi otomobil takip cihazınıza sahip olabilirsiniz. Ve işte en iyi kısım… herhangi bir aylık ücret ödemeden!
Araba hırsızları bu küçük cihazdan nefret edecek

Nedir Bu Cihaz?

Bu cihazın adı TrackR. Türkiye’de de satışa sunulan, piyasada devrim yaratacak bu bozuk para boyutundaki küçük cihaza artık hemen sahip olabilirsiniz.

Farklı renklerde TrackR

Fakat… Nasıl Çalışıyor?

Çok kolay! TrackR’ı başlatmak beş dakikadan az sürecektir. Tek yapmanız gereken TrackR’i akıllı telefonunuzla eşleştirmek ve ücretsiz uygulamayı indirmek.

Sonrasında TrackR’ı arabanıza, anahtarlığınıza, cüzdanınıza ya da yerini tespit etmek istediğiniz herhangi bir nesneye gizleyin ya da yerleştirin.

Araba anahtarlarına takılı TrackR.

Şimdi mobil telefonunuzdan uygulamayı açın. Cihazınızın konumu haritada gözükecektir. Arabanızı bulmak istediğinizde “cihazı bul” işlemini seçin. Yeni konumun koordinatlarını hemen elde edeceksiniz.

TrackR uygulamalı Tablet

Bu Videoda TrackR’ın Nasıl Kullanıldığını Göreceksiniz

 

Bana Ne Kadara Mal Olacak?

Büyük ihtimalle bu cihazın çok pahalı olacağını düşünüyorsunuz… Hayır, TrackR’ın en iyi yanlarından biri de oldukça ucuz olması; sadece 85TL. Bu fiyata alacağınız küçük bir cihaz sayesinde arabanızın nerede olduğunu istediğiniz an öğrenebildiğinizi düşünün!

TrackR’ı Nasıl Satın Alabilirim?

Satın alma işlemi çok kolaydır. Ürünü resmi websitesinden satın alabilirsiniz.

GÜNCELLEME: KISA SÜRELİĞİNE ÖZEL KAMPANYA
2 adet satın al ve 1 adet ücretsiz kazan!
Kampanya 02 Haziran Saat 11:59’da sona eriyor.

Diğer Fonksiyonlar

Sürekli cüzdanınızı mı unutuyorsunuz? Arabanızı nereye park ettiğinizi mi bilmiyorsunuz? Ya da evcil hayvanınızın evden kaçmasına engel mi olmak istiyorsunuz? TrackR ile kişisel eşyalarınızı da takip edebilirsiniz. Ürünü devamlı kaybettiğiniz ya da sizin için kıymetli olan eşyalara yerleştirin ve akıllı telefonunuzla (TrackR uygulaması üzerinden) eşleştirin. Kaybettiğiniz her şeyi saniyeler içerisinde bulacaksınız. İşlem bu kadar basit!

TrackR En Çok Nerelerde Işinize Yarar:

TrackR’ı Nasıl Kullanacağınıza Dair Detaylı Talimatlar

Bu merak uyandıran cihazın potansiyeli hakkında artık bir fikir sahibi olduğunuza göre, ürünü nasıl kullanacağınızı kısaca özetleyebiliriz:

  • Adım 1: Resmi websitesinden bir TrackR satın alın. Türkiye’de yaşıyorsanız ürün ev adresinize yaklaşık 7 gün içerisinde teslim edilecektir.
  • Adım 2: TrackR Bravo’yu akıllı telefonunuz (iPhone veya Anroid) ile eşleştirin ve kaybetmek istemediğiniz objenin yakınına koyun.
  • Adım 3: Uygulamayı indirin ve değerli eşyalarınızın nerede olduğunu istediğiniz an öğrenin.

İşte Bu Kadar Basit!

Elmas Tuğan tarafından – 15 Mayis, 2017

habertürk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: