13 gün sonra tahliye olacak Deniz Seki tahliyesini 2 saat erteletti

13 gün sonra tahliye olacak Deniz Seki tahliyesini 2 saat erteletti…

13+g%C3%BCn+sonra+tahliye+olacak+Deniz+Seki+tahliyesini+2+saat+erteletti

2.5 yıldır yattığı Bakırköy Kadın Cezaevi’nden 5 Haziran’da çıkacak olan popçu Deniz Seki, tahliyesi Ramazan ayına denk geldiği için saat 18.00 yerine iftardan sonra tahliye olmayı istedi

‘Uyuşturucu temin etmek’ suçundan 2009 yılında 6 yıl 3 aylık cezası onanarak cezaevine gönderilen Deniz Seki, 7 ay hapis yattıktan sonra tahliye edilmişti. Tahliye sevinci kısa süren sanatçı, hakkında açılan ikinci dava sonucunda 6 Kasım 2014’te yeniden cezaevine girdi.

İlk tahliyesinin olaylı bir şekilde gerçekleştiği Deniz Seki, ikinci kez özgürlüğüne kavuşacağı 5 Haziran’ın Ramazan ayına denk gelmesi üzerine bir karar aldı. Akşam saat 18.00’de Bakırköy Kadın Cezaevi’nden tahliye olacak olan
sanatçı, oruç tutacak basın mensuplarını da düşündü.

TELEVİZYON KANALLARI TAHLİYE ANINI ANBEAN TAKİP EDECEK 

Deniz Seki, cezaevinden çıkar çıkmaz gazetecilerin kendisini evine kadar takip edeceğini ve sabaha dek görev başında olacaklarını bildiği için tahliyesini gazetecileri de düşünerek birkaç saat ertelemek istedi.

Cezaevinden 20.40’taki iftardan sonra çıkacak olan şarkıcı, böylece özgürlüğünden birkaç saat daha feragat edecek.

3 yıl hapis yatmasına rağmen görevi başındaki basın mensuplarının aç kalmaması için bu kararı alan Deniz Seki’yi tahliye olur olmaz pek çok TV kanalı helikopterle takip edecek. (Takvim)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: