Dr. Öz ve ekibi, yüzdeki kırışıklıkları mümkün olan en kısa sürede giderecek en ucuz yöntemi açıkladı! Bu haber Hollywood’da fırtına etkisi yarattı!

Dr. Öz ve ekibi, yüzdeki kırışıklıkları mümkün olan en kısa sürede giderecek en ucuz yöntemi açıkladı! Bu haber Hollywood’da fırtına etkisi yarattı!

 

Cosmopolitian – Cuma 19, Mayıs 2017 Hollywood yıldızları 40’lı, 50’li ve hatta 60’lı yaşlarına geldiklerinde bile nasıl bu kadar genç ve sağlıklı görünebiliyorlar? Bu illa pahalı botoks veya tehlikeli plastik ameliyatla mı mümkün oluyor? Dr. Öz’e göre bunun cevabı “HAYIR”! Peki o zaman, eğer harika görünmek için ameliyat olmuyorlarsa, sırları nedir? Okumaya devam edin. Öğreneceğiniz yöntem heyecan verici bir şekilde etkili, güvenli ve ucuz!

Birkaç hafta önce Dr. Öz, şovunda hızlı bir şekilde 10-15 yaş daha genç görünmek isteyen, ancak ameliyatın veya botoksun potansiyel risklerinden çekinen, yaşlanan ünlülere sağladığı tedavinin sırrını açıkladı. Onun tekniğinin ne kadar basit, ucuz ve etkili olduğu bizleri o kadar şaşırttı ki bunu hemen kendimiz denemek ve sonuçlarını bir makalede paylaşmak istedik!

 

“Yaşlanan sayısız yıldız Dr. Öz’ün basit tavsiyesi sayesinde 10 yaş daha genç görünmeyi başardıklarını ve ameliyat olmaktan kurtulduklarını itiraf ediyorlar.”

 

Bugüne Kadarki En İyi Cilt Çözümü

 

Dr. Öz bugüne kadar ona yüksek miktarlar ödeyen ünlüler için sağladığı, kırışıklık giderici çözümünü bir sır olarak sakladı. Ancak izleyicilerinin pahalı yaşlanmayı önleyici ürünlere veya bol vaatlerde bulunan, ancak yarardan çok zararı olan tehlikeli cerrahi prosedürlere binlerce lira para harcadıklarını gördükçe bu sırrı açıklamak zorunda hissettiğini söylüyor. Bunun sonucunda kendisi birkaç hafta önce ekrandaki tüm izleyicilere daha önce sadece ünlülere sağladığı basit çözümünü açıkladı!

 

Kendisi, bu yaşlılık önleyici mucizevi çözümü pek çok ünlü arkadaşının kariyerlerini canlı tutabilmek için daha genç görünmek adına ameliyat gerektirmeyen bir çözüm arayışlarına yardımcı olmak isterken keşfetmiş.

 

 

“Resmen birkaç hafta içinde 10 yaş daha genç görünmeyi başardım. Dr. Öz resmen oyunculuk kariyerimi kurtardı!”
 

Dr. Öz, şovunda aylar süren yorucu araştırmalar ve deneyler sonucunda ekibinin sadece bir ay içerisinde kadınların görünümünde resmen 10-20 yaş gençleşme sağladığı görülen bir ürün keşfettiğini açıkladı. Daha da şaşırtıcı olan bu ürünün hem emniyetli, hem de çok ucuz olması ! Kendisinin şovunda belirttiği ürünün adı Goji cream .

 

“Yaşanmayı önleyici bu ürün bana göre bu asrın mucizesidir.”

 

 

Peki, nedir bu ürün?

 

Ürün, yaşlanmayı önleyici 2 Kilit Bileşen içermekte:

 

1. C Vitamini
2. Hiyaluronik Asit

Bunlar, birlikte çalışarak kırışıklıkları ve derin çizgileri hücresel seviyede, yani cildin yüzeyinin daha alt tabakasında çözen bileşenlerdir. Bu kadar etkili olmalarının sırrı da budur.

 

C Vitamini, Gençlik Çeşmesi:
Dr. Öz’ün bahsettiği yaşlılık önleyici çözümün ilk bileşeni C Vitamini’dir .

C Vitamini zarar görmüş cildin derinliklerine nüfuz eder ve cildin dolgun ve sıkı görünmesini sağlayan bir protein olan yeni kolajenleri stimüle eder. Bu güzellik endüstrisinde çalışanlar tarafından bugün gayet iyi bilinmekte, çünkü 2009 senesinde sonuçları açıklanan bir çalışma cilde doğan C Vitamini uygulamanın ince çizgiler ve kırışıklıklarda %60 azalma sağladığını göstermiştir . Dr. Öz, Goji cream ürününün bu kadar etkili olmasının nedeninin bu olduğunu söylüyor. Bu doğru yoğunlukta ve dozajda C Vitamini içeren piyasadaki nadir ürünlerden biri.

 

Hiyaluronik Asit:
Dr. Öz, C Vitamini ile doğru bir şekilde kombine edildiğinde yüzünüzün onlarca yaş daha genç görünmesini sağlayan bir ikinci bileşenin de söz konusu olduğunu belirtti. Hiyaluronik Asit neme bağlanarak etkisini göstermektedir. Bu bileşen suda ağırlığının 1.000 mislini tutabilmektedir ve böylece cildi dolgunlaştırma açısından mükemmeldir. Hiyaluronik asit cildinizin kuruluk, çevresel stres veya tahriş sonrasında kendisini onarmasına ve yeniden canlanmasına yardımcı olur. Dr. Öz’e göre herhangi bir reçete gerektirmeden piyasada bulabileceğiniz ve etkili yoğunlukta Hiyaluronik Asit içeren belki de tek bir ürün bulunmakta: Goji cream .

 

 

 


 

“Şimdi C Vitamini ve Hiyaluronik Asit bileşenlerinin yaptığı şey cildinizi tüm o eski, ölü tabakalardan kurtarmak ve cildinizin yeni tabakalar üretmesini sağlamaktır. Bizim deneylerimize göre sadece 14 gün içerisinde yüzünüzden 10-20 yılın etkisini silebilirsiniz. Ama buradaki kilit nokta en yüksek ve en saf kalitedeki bileşenleri içeren krem seçmektir, çünkü bunlar piyasadaki her üründe aynı değildir. Araştırmamızda bu özelliklerde sadece bir ürün tespit ettik: Goji cream . Benim eşimin kullandığı da bunlar. Ünlü arkadaşlarıma önerdiklerim de bunlar.” – Dr. Öz


 

“Bu ürünü nasıl kullanmalıyım?”

 

Bu aslında oldukça basit. Bu ürünü yatmadan evvel kullanmalısınız. Dr. Öz’ün şovunda yaptığı açıklamaya göre “Bu ürün yüksek yoğunlukta ve tam gerekli olan konsantrasyonlarda saf C Vitamini ve Hiyaluronik Asit içermektedir. Ekibim bunların pek çok türde antioksidan, Dermaksil (aynı zamanda kavanozdaki yüz gerdirme olarak da bilinir) adında bir bileşen ve Ester-C (Vitamin C’de bulunan aktif yaşlanma önleyici bileşik) içerdiğini keşfetti.”

“Yaşlanmak bir aktris açısından çok zor bir şeydir. Artık kendimi yepyeni bir kadın gibi hissediyorum. Dr. Öz’e çok teşekkürler!”

Bunu Bir Teste Sokmaya Karar Verdik!

Her ne kadar şovu izledikten ve bu konuda binlerce e-mail aldıktan sonra heyecanlanmış olsak da, bu ürünü öven bir makaleyi yayınlamadan evvel bunları kendimiz test etmeye karar verdik. Ofisimizde çalışan birisinin bize yardımcı olması için gönüllü olmasını istedik. 3 çocuk annesi ve 57 yaşındaki Brenda Wright bu krem test etme fırsatını hiç düşünmeden kabul etti. İşte bu da onun hikayesi…

 

Brenda’nın Hikayesi ve 14 Günlük Hücre Canlandırma Sonuçları:

Brenda Chicago’dan, 57 yaşında ve 3 çocuk annesi. Onun yaşındaki çoğu kadında olduğu gibi onun da yüzünde yaşlanmanın sonucunda istenmeyen çizgiler ve kırışıklıklar ortaya çıktı. Brenda’ya göre onun bu ürünü denemeye gönüllü olmasını başlıca nedeni bugüne kadar denediği ürünlerden hiç sonuç alamamış olması ve bunun getirdiği hayal kırıklığı. Kendisi bir ara oldukça riskli ve pahalı yüz gerdirme prosedürü bile düşünmüş. Bu deney onun için bir nevi bir son çare olmuş.

İşte elde ettiği sonuçlar…

 BIRINCI GÜN:

Bu Goji cream ürününü kullanmamın daha birinci gününde cildimin bu kadar denli hoş bir his sağlaması beni gerçekten şaşırttı. Sanki yüzümdeki bütün gözeneklerin sıkılaştığını ve koca bir vakumla çekildiğini hissettim.

 

Bunu başka nasıl tarif edebileceğimi bilemiyorum! Yanaklarımda, gözlerimin etrafında ve alnımda sıcak bir karıncalanma hissettim. Aynaya baktığımda yüzüme kan geldiğini gördüm – bu yüzümde cildimi yenilemek için yüzeye akın eden kanın bir sonucuydu.

 

Ürün cildim tarafımdan absorbe edildikten sonra yüzüm çok daha sıkı bir görünüme ve harika bir parlaklığa kavuştu.

 

5. GÜN:

Bu Goji cream ürününü kullanmamın beşinci gününde kayda değer sonuçlar beni bir hayli şaşırttı.

Çizgiler, koyu lekeler ve kırışıklıklar şüphe gidermeyecek bir şekilde adeta gözlerimin önünde ufalıyordu!

Bu sonuçlar beni hayret içerisinde bıraktı ve kendimi resmen 15 yaş daha genç hissetmeye başladım. Film izler gibi tüm kırışıklıkların ve ince çizgilerin yok olduğunu izledim.

 

14. GÜN:

14 gün sonunda yok olan tek şey şüphelerim ve kuşkularım olmadı – KIRIŞIKLIKLARIM DA YOK OLDU!

Alnımdaki çizgiler, boynumdaki gevşek, sarkan deri, kaz ayakları ve hatta yüzümdeki yaşlılıkla ilişkili lekeler TAMAMEN yok oldu. Daha önce kullandığım ürünler ne kadar pahalı olursa olsun cildimin böylesine bir güçle sıkılaştığına hayatımda daha önce hiç tanık olmamıştım!

 

2 hafta sonunda cildim bu görünümünü muhafaza etmekle kalmadı, 20 yıl önceki halime kavuşana kadar her geçen gün güzelleşmeye devam etti. Bu noktada tüm arkadaşlarım ve ailem de şok olmuştu. Aradaki farka inanamıyorlardı ve botoks yaptırıp onlara yalan söylediğimi düşünüyorlardı!

 

Varılan Sonuç:

Bu Goji cream ürününün kullanmasının sonucunda kırışıklıklar ve sorunlu bölgeler %90 oranında giderildi. Yüzü ve boynu sıkılaştı, sarkma, yaşlanma ve nemsiz bir cildin tüm belirtileri ortadan kaldırıldı.

Kendisinin 14 günlük bu deney süresince gelişimi kaydetmesini istedik. İşte kendisinin tanık olduğu sonuçlar:

 

Bu Size De Yardımcı Olur Mu?

 

Piyasada bol miktarda cilt bakım ürünü mevcut ve bunların pek çok inanılmaz derecede pahalı. Ortada bu kadar çok seçenek varken sizlerin sonuçlar hakkında şüpheci olmanız gayet doğal. Bu nedenle size herhangi bir vaatte bulunmak da istemiyoruz. Size de önerebileceğimiz Dr. Öz’ün kendi programında da tavsiye ettiği şey: ürünü kendiniz test edin!

“Yeni cildime ve aynada gördüğüme bayılıyorum. Bugüne kadar bir düzine ürün ve tedavi denedim, ama hiçbiri Goji cream kadar etkili olmadı. Sizlere en içten teşekkürlerimi gönderiyorum!”
Beatrice King
Sydney

ÖNCESI VE SONRASI

“Keşke Dr. Öz’ün programını daha önce izlemiş olsaydım. Elde ettiğim sonuçlar öylesine şaşırtıcıydı ki, bunun benim yüzüm olduğuna inanamadım. Şimdi 20 yaş daha genç görünüyorum ve kendimi genç bir kız gibi hissediyorum.”
Amanda Michaels
Banbridge

“Bu tek kelimeyle muhteşem. Bu kadar çabuk sonuç aldığıma inanamıyorum. Bunlar hakiki sonuçlar! Daha birinci günde etkisini gördüm. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır, sayenizde eski yüzüme kavuştum.”
Francesca Gonzalez
Westminster

AKŞAM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: