Son dakika: Galatasaray’da futbolculara verilen ceza belli oldu

Son dakika: Galatasaray’da futbolculara verilen ceza belli oldu…

Son dakika: Galatasaray'da futbolculara verilen ceza belli oldu

Galatasaray’da futbolcularla ilgili yapılan yönetim kurulu toplantısı sona erdi. Başkan Dursun Özbek, Florya Metin Oktay Tesisleri’ne gitti. Yönetim tüm futbolculara para cezası verme kararı aldı…

Galatasaray’da futbolcularla ilgili yönetim kurulu toplantısı sona erdi. Kritik toplantıda futbolculara para cezası kararı çıktı.

Florya Metin Oktay Tesisleri’ne giden Başkan Dursun Özbek, futbolculara verilen cezayı açıkladı. Yönetim tüm futbolculara para cezası verdi.

Cezanın ne kadar olacağı açıklanmazken kurallara göre oyuncuların yıllık ücretlerinin yüzde 10’undan fazla para cezası verilemiyor.

Florya’da yeni dönem başladı

Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, sarı-kırmızılı kulüpteki yeniden yapılanma doğrultusunda Sportif AŞ’de futbol direktörlüğü görevine atandı.

Galatasaray Kulübünden yapılan açıklamada, Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) düzenlediği sertifika programını tamamlayan Cenk Ergün’ün, Sportif AŞ’de futbol direktörlüğü görevine atandığı bildirildi.

Açıklamada, Florya’da futbol A takımı ve futbol akademisi bünyesinde tüm takımların sevk ve idaresinden sorumlu olacak Cenk Ergün’ün, yurt içi ve yurt dışı kulüpler arası ilişkiler ile transfer programlaması konularında da yetkili olarak görev yapacağı belirtildi.

Cenk Ergün’ün yardımcılığını ise futbol takımı idari menajeri Uğur Yıldız’ın yürüteceği duyuruldu.

Ayrıca, Florya’da futbol faaliyetleriyle ilgili tüm medya mecraları ile ilişkilerin organizasyonu konusunda futbol takımı medya koordinatörü olarak Hasan Tankaya’nın, futbol takımı medya sorumlusu olarak ise Eray Sözen’in görev alacağı da açıklandı.

CNN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: