CHP’li İnce, Erdoğan’ın sözleriyle Kılıçdaroğlu’na vurdu: Lider taşın arkasına saklanırsa millet dağa gizlenir

CHP’li İnce, Erdoğan’ın sözleriyle Kılıçdaroğlu’na vurdu: Lider taşın arkasına saklanırsa millet dağa gizlenir…

05 Mayıs 2017 Cuma 11:25 | Son Güncelleme: 05 Mayıs 2017 Cuma 12:07

CHP%E2%80%99li+%C4%B0nce,+Erdo%C4%9Fan%E2%80%99%C4%B1n+s%C3%B6zleriyle+K%C4%B1l%C4%B1%C3%A7daro%C4%9Flu%E2%80%99na+vurdu:+Lider+ta%C5%9F%C4%B1n+arkas%C4%B1na+saklan%C4%B1rsa+millet+da%C4%9Fa+gizlenir

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında seçimli olağanüstü kurultay çağrısında bulundu. İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Lider taşın arkasına saklanırsa millet dağın arkasına saklanır” sözünü Kılıçdaroğlu’na yöneltti.

 

 

CHP’de sular durulmuyor. CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında seçimli olağanüstü kurultay çağrısında bulundu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN SÖZLERİYLE KILIÇDAROĞLU’NA VURDU

İnce şöyle konuştu: Unutmayınız ki bir lider taşın arkasına saklanırsa millet dağın arkasına saklanır.CHP’nin yeni kadrolara, söylemlere ihyiyacı vardır. Artık kurultay kazanmak yetmiyor. Polemik değil bilgiyi öne çıkaran, ayrıştıran değil birleştiren, savrulan değil kararlı olan bir Cumhuriyet Halk Partisi’ne ihtiyaç vardır.

BU SÖZÜ 15 TEMMUZ SONRASI ERDOĞAN SİYASİ LİTERATÜRE KAZANDIRMIŞTI

Bilindiği gibi 15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde milleti meydanlara çağıran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha sonra yaptığı konuşmalarda “Lider taşın arkasına saklanırsa millet dağın arkasına saklanır” demişti.

CHP’Lİ SAĞLAR AKŞAM’A KONUŞMUŞ VE PARTİ DİSİPLİN KURULU’NA SEVKEDİLMİŞTİ

Akşam Gazetesi’nden Ercan Öztürk’e konuşan CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, Kemal Kılıçdaroğlu’na eleştirilerde bulunmuştu. Sağlar bu röportajın ardından CHP Disiplin Kurulu’na sevkedildi.

SAĞLAR’IN AKŞAM’A VERDİĞİ OLAY RÖPORTAJI OKUMAK İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZ

DENİZ BAYKAL: CHP TEHDİTLE SOPAYLA YÖNETİLMEZ

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal da  CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar için disiplin sürecinin başlatılmasına ilişkin, ‘CHP tehditle, öfkeyle, sopa sallayarak yönetilemez. Ülkenin bu ortamında, CHP’nin bir an önce toparlanıp kendine gelmesine acil ihtiyaç var.’ demişti.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: